Sklep instalacyjny Kraków

Interesuje Cię sklep, który swoją ofertę kieruje do wszystkich zainteresowanych zakupem akcesoriów hydraulicznych?

Chcesz mieć pewność, że kupujesz produkty naprawdę wysokiej jakości?


Które długo zachowają pełną funkcjonalność, a tym samym nie będzie potrzebna ich wymiana na nowe? 

Sklep instalacyjny Termo-Instal został otwarty w 1999r.

W tak długiej historii działalności nauczyliśmy się wsłuchiwać i odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Asortyment sklepu instalacyjnego w Krakowie

Jako sklep instalacyjny oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu techniki:


Grzewczej

m.in. rury i kształtki AL/PEX,CU, C-STAHL, PP, grzejniki, kotły,  pompy, zawory.

Sanitarnej

stacje, baterie, umywalki, kompakty wc, stelaże podtynkowe, syfony, PVC

Wentylacyjnej

rury klimatyzacja, rekuperatory

Gazowej

rury i kształtki czarne, PE, elektrooporowe, skrzynki gazowe

systemy kanalizacji zewnętrznej i przyłączy wodnych

PVC, studnie, klucze teleskopowe, system wodny PE

Sklep instalacyjny Termo-Instal to naprawdę dobry wybór.

W każdej z powyższych kategorii

Wybieramy producentów sprawdzonych i cenionych, oferujących produkty najwyższej jakości, ponieważ to przede wszystkim jakość wpływa na późniejsze zadowolenie Państwa jako naszych odbiorców.

Decydując się na skorzystanie z usług naszego sklepu, możesz być pewny, że wybierasz asortyment, który w żaden sposób Cię nie rozczaruje.

Stawiamy na asortyment najlepszych producentów, co jest gwarancją ich naprawdę wysokiej jakości. Wszystkie produkty wykonane są ze starannie dobranych materiałów, które idealnie wpisują się w przeznaczenie danego produkty. To przekłada się na ich wieloletnią trwałość.

Decydując się na zakupy w naszym sklepie instalacyjnym, nie musisz martwić się tym, że wybrane produkty będą szybko wymagały wymiany. Posłużą one naprawdę długo, zachowując pełną funkcjonalność.

1

Produkty takich firm jak

Wavin, Magnaplast, Vaillant, SaunierDuval, Junkers/Bosch, Ferro, Viega, Afriso, Tweetop, Roca, Koło, Geberit, Grundfos, oraz wiele innych znanych marek.

2

Proponowane przez nas produkty

Mają naprawdę szerokie zastosowanie. Oferujemy te, bez których trudno wyobrazić sobie wykonanie jakiejkolwiek instalacji sanitarnej, a także kanalizacyjnej.

3

Stawiając na naszą ofertę

Kupisz wszystko to, co potrzebne jest do wykonania przyłączy wody niezależnie od tego, czy mają to być studnie, system wodny PE czy kanalizacja PVC.

Potrzebujesz sprzętu?

Zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność

Dla firm i klientów indywidualnych

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i tych, którzy zawodowo zajmują się szeroko pojętą hydrauliką.

Każdy hydraulik w naszym sklepie znajdzie to, co jest mu aktualnie potrzebne. Nasz krakowski sklep instalacyjny nie zapomina również o tych, którzy odpowiedzialni są za wykonywanie instalacji gazowych. Proponujemy szeroki wybór rur i kształtek różnego rodzaju, bez których gaz nie będzie mógł płynąć do wybranego miejsca. Niezależnie od tego, co zdecydujesz się u nas kupić, możesz mieć pewność, że wybierasz naprawdę dobrze. Wszystkie dostępne u nas produkty to jakość na najwyższym poziomie.

Sklep instalacyjny Termo-Instal w Krakowie

Produkty proponowane przez nasz sklep instalacyjny to:

Artykuły instalacyjne

Proponujemy szeroki wybór artykułów instalacyjnych, bez których wykonanie instalacji wodnej czy kanalizacyjnej byłoby niemożliwe.

Kotły grzewnicze

W ofercie naszego sklepu nie zabrakło kotłów do centralnego ogrzewania. Podobnie jak w przypadku innych elementów naszej oferty, to sprzęt najwyższej jakości pochodzący od wysokiej klasy producentów.

Rury i armatura

Trudno wyobrazić sobie sklep instalacyjny bez nich. Proponujemy szeroki wybór baterii, umywalek, a także stelaży podtynkowych. W ofercie naszego sklepu nie zabrakło również kompaktów WC oraz syfonów.

Narzędzia instalacyjne

Trudno wyobrazić sobie pracę instalatora czy hydraulika bez narzędzi. Oferujemy szeroki wybór, dbając o to, aby każdy znalazł to, co jest mu aktualnie potrzebne. W naszym sklepie kupić można na przykład różnego rodzaju klucze.

Materiały budowlane

Nasz sklep to również szeroki wybór materiałów budowlanych. Kupić u nas można różnego rodzaju kleje czy zaprawy, a także wiele innych produktów.

Materiały instalacyjne

Stanowią one istotny element naszej oferty. Dzięki nim możliwe jest wykonanie różnego rodzaju instalacji w prawidłowy sposób.

Galeria – sklep

Współpracujący z nami wieloletni odbiorcy

Doceniają nasze fachowe doradztwo i pomoc już od początkowego projektu po końcową realizację.

Pracujemy tak, aby każdy, kto zdecydował się skorzystać z naszych usług był w pełni zadowolony.

Jeśli tylko zachodzi taka potrzeba, nasi pracownicy chętnie i z zaangażowaniem odpowiadają na pytania, rozwiewając pojawiające się w klientach wątpliwości.

Jeśli chcesz kupić materiały instalacyjne, budowlane, narzędzia czy armaturę najlepszych producentów,

zależy Ci na tym, aby jakość produktów nie pozostawiała żadnych wątpliwości, skorzystaj z usług naszego sklepu instalacyjnego.

Dane kontakowe

  • Pon – Pt: 8:00 – 17:00
  • Sob: 8:00 – 17:00

Potrzebujesz sprzętu?

Wypełnij formularz bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio